Test Automation Engineer

Co budete dělat:

  • vyvíjet, udržovat a provádět automatické testy,
  • spolupracovat s programátory,
  • analyzovat výsledků testů,
  • udržovat testovací infrastrukturu.

Váš ideální profil:

  • zkušenost s automatickým testováním alespoň 2 roky,
  • znalost Linuxu a shell scripting,
  • středně pokročilá AJ.

Používáme:

  • Java, Groovy,
  • Jenkins, Jira,
  • Git, Gradle,
  • Selenium, RCPTT,
  • XenServer, Docker.

Co Vám za to nabízíme:

  • nebudeme Vás nutit nosit oblek a tykáme si,
  • pružná pracovní doba (10:00 - 16:00 pevná část, ostatní volitelné),
  • možnost občasného home officu,
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně,
  • jednou ročně pořádáme hackatony,
  • 3x ročně firemní akce (hory, voda),
  • výhodu středně velké společnosti (97 lidí) bez korporátních pravidel.

Hledáme nového kolegu na pozici Test Automation Engineer

Kdo jsme

Úspěšná česká společnost zabývající se vývojem vlastní enterprise platformy pro datovou integraci – CloverDX a řešením složitých datových problémů za využití naší technologie.

Máme zákazníky na pěti kontinentech, v odvětvích jako finance, zdravotnictví, telekomunikace, IT atd.

Působíme v Praze, Brně, Londýně a Washingtonu.

Líbí se Vám pozice? Napište nám!

Vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Vás zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic