Java Developer - Tech Lead

Co budete dělat:

  • podílet se na vývoji našeho vlastního produktu, platformy pro datovou integraci – CloverDX,
  • spolupracovat s týmem na vývoji nových feature, opravě bugů a vylepšování naší infrastruktury,
  • pracovat agilní metodikou (SCRUM/lean),
  • očekáváme, že budete zlepšovat produkt a metodiku vlastními nápady

Ideální profil uchazeče:

  • full-stack developer,
  • zkušenost s JSE, J2EE,
  • znalost front-end technologií - HTML, CSS, JavaScript, VueJS, Primefaces, Eclipse,
  • znalost back-end technologií - OS Linux/Unix, relační databáze (MySQL, Postgres, Oracle...),
  • komunikativní a iniciativní. Nečeká, až mu někdo řekne, co a jak má udělat,
  • AJ na úrovni B1.

S jakými dalšími technologiemi se u nás můžete potkat?

  • Messaging (Kafka, Solace, JMS),
  • Cloud, EC2, S3, Pub/Sub,
  • Api: (REST/SOAP),
  • Hadoop (Map-reduce, EMR).

Do našeho vývojového týmu v Brně i v Praze hledáme kolegu na pozici Senior Java Developer - Tech Lead, který bude ve spolupráci s menším týmem zodpovědný za dotažení a dodání featury.

Co od nás můžete očekávat:

  • možnost ovlivnit technologický stack, produkt i to, jak pracujeme,
  • neformální prostředí,
  • pružná pracovní doba (10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné),
  • možnost občasného home office,
  • jednou ročně pořádáme hackatony,
  • 3x ročně firemní akce (hory, voda),
  • výhodu středně velké společnosti (70 lidí) bez korporátních pravidel,
  • 5 týdnů dovolené, 3 sickdays ročně a 1 birthday day
  • v kanceláři máme dobré kafe i fotbálek.

Líbí se Vám pozice? Napište nám!

Vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Vás zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic