Java Developer Praha

Co budete dělat:

  • podílet se na vývoji našeho vlastního produktu, platformy pro datovou integraci – CloverDX
  • spolupracovat s týmem na vývoji nových features a vylepšování naší infrastruktury
  • pracovat agilní metodikou (SCRUM/lean),
  • očekáváme, že budete zlepšovat produkt a metodiku vlastními nápady

Váš ideální profil:

  • jste full-stack developer
  • zkušenost s JSE, J2EE
  • znalost JSF, Eclipse, OS Linux/Unix, relační databáze (MySQL, Postgres, Oracle...)
  • jste komunikativní a iniciativní. Nečekáte, až Vám někdo řekne, co máte jak udělat
  • ovládáte AJ na úrovni B1

S jakými dalšími technologiemi se u nás můžete potkat?

  • Messaging (Kafka, Solace, JMS),
  • Cloud, EC2, S3, Pub/Sub,
  • Api: (RES/SOAP),
  • Hadoop (Map-reduce, EMR).

Co Vám nabízíme:

  • nikoho nenutíme nosit oblek a tykáme si
  • pružná pracovní doba(10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné)
  • možnost občasného homeofficu
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně
  • jednou ročně pořádáme hackatony
  • 3x ročně firemní akce (hory, voda)
  • výhodu středně velké společnosti (70 lidí) bez korporátních pravidel
  • v kanceláři máme dobré kafe a můžete si zahrát fotbálek

Kdo jsme

CloverDX je česká softwarová firma působící mezinárodně. Zabýváme se daty, konkrétně oblastí datové integrace, pro kterou vyvíjíme vlastní produkt. Našimi zákazníky jsou velké nadnárodní firmy i nadějné start-upy po celém světě. Je nás více jak 100 kolegů a v současnosti pracujeme v 5 pobočkách: Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu.

Pro naši pražskou kancelář hledáme full-stack Java developera

Jmenuji se Jaro a jsem Team Leadrem Java Developerů.

Vyvíjíme špičkový nástroj pro datovou integraci.

Co to znamená? Náš software musí být schopný připojit se na velmi rozmanité datové zdroje, efektivně vykonávat algoritmy a toto vše poskytnout v pochopitelné formě pro uživatele. V našem týmu ne jen programujeme, ale hlavně vymýšlíme jak to bude fungovat, jak se to bude používat a máme i možnost sáhnout do libovolné části produktu. Pokud rád vytváříš kvalitní kód a řešíš složité problémy, tak pojď k nám!

JaroslavUrban.jpg

Líbí se Vám pozice? Napište nám!

Vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Vás zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic