Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

JAVA Developer - Junior

Jak to u nás chodí:

Většina práce je v technologiích, které souvisejí s Javou, ale každý člen týmu občas musí alespoň trochu zabrousit do CI (Jenkins) nebo build systému (Gradle). Samozřejmostí je práce s GITem (repository máme na BitBucketu). Pracujeme napříč celým produktem. To znamená, že je určitě dobré rozumět standardní Javě, ale hodí se i Eclipse, SWT, JDBC, Spring, Hibernate, JSF, PrimeFaces. A další související věci jako JUnit, Selenium, RCPTT, JIRA, Docker, Linux, Gradle, Git, REST, SQL. 

Nic ze zmíněných technologií není kriticky nutné, ale se všemi se u nás setkáš a čím víc o nich víš předem, tím lépe. V poslední době také čím dál víc hledáme lidi, kteří nám pomohou s front-endem, takže budeme rádi i za zkušenosti s JavaScriptem, HTML, CSS.

Práce probíhá s důrazem na spolupráci v rámci týmu. Každý z týmů si postupně uzpůsobuje svoji metodiku, ale dá se říci, že vycházíme z klasického SCRUMu. Každý z vývojářů může ovlivnit nejen co se bude vyvíjet, ale také jakým způsobem se to bude vyvíjet.

Java Developer - Junior

Java Developer - Junior

Hledáme šikovné developery pro naše kanceláře v Praze a Brně, kteří nám pomohou s vývojem nástroje pro datovou integraci.

Nabídnout můžeme kromě příjemného prostředí, neformální firemní kultury, společných výjezdů i širokou škálu benefitů. Rádi vám je představíme na osobním setkání v naší kanceláři!

Líbí se Vám pozice? Napište nám!

Vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Vás zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic