Data Consultant

Co budete dělat:

  • pracovat na zákaznických projektech v oblasti integrace dat
  • analyzovat business požadavky zákazníka
  • vymýšlet technicky náročná řešení v našem ETL nástroji CloverDX
  • propojovat datové systémy
  • navrhovat strategie integrace mezi různými systémy
  • implementovat BI řešení
  • pracovat s různými technologiemi (CloverDX, všechny myslitelné DTB, Linux/Unix, REST a SOAP webové služby, XML, Java atd.)
  • komunikovat se zákazníky v angličtině

Váš ideální profil:

  • jste komunikativní
  • znáte libovolné ETL
  • znáte Linux/Unix
  • pracoval/a jste s databázemi (SQL / Oracle)
  • máte povědomí o programovacích jazycích – čtení, algoritmizace - např. v shellu, Javě, PHP apod.
  • máte obecný přehled v IT
  • rádi používáte angličtinu (min B2)
  • výhodou zkušenost s BI
  • jste ochotní příležitostně cestovat

Co Vám nabízíme:

  • po zaškolení možnost přesunu do jedné z našich poboček v Londýně či Washingtonu DC
  • spolupráce s Akademií věd a univerzitami
  • rozšiřování znalostí v IT technologiích
  • neformální firemní kulturu (nenosíme oblek a tykáme si)
  • pružnou pracovní dobu (10:00 – 16:00 pevná část, ostatní volitelné)
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně,
  • výhodu středně velké společnosti (97 lidí) bez korporátních pravidel

Kdo jsme

Úspěšná česká společnost zabývající se vývojem vlastní platformy pro datovou integraci – CloverDX a řešením složitých datových problémů za využití naší technologie.

Máme zákazníky na pěti kontinentech v odvětvích: finance, zdravotnictví, telekomunikace, IT atd.

Působíme v Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu.

ETL, Linux/Unix, práce s databázemi a programovacími jazyky

Jmenuju se Adam Farnik. V CloverDX vedu oddělení konzultantů, ve kterém realizujeme projekty datových integrací. Je to výzva!

Pomáháme našim zákazníkům propojovat jejich datové systémy. Je to pestrá práce, při které člověk využije znalosti ze všech myslitelných oblastí IT. Máš rád Lego? Tvorba řešení v CloverDX je totiž tak trochu jako stavění z kostek. Musíš si tu konstrukci dobře promyslet, než začneš stavět. Takže pokud tě baví data a v hlavě jsi tak trochu architekt – budem si rozumět!

AdamFarnik.png

Líbí se Vám pozice? Napište nám!

Vyplňte formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme.

* Tyto položky jsou povinné

Náš tým

Nebo by Vás zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic